ÖVRIGT / Diverse / Ramar 3033346
*
nr 303 3346
Ramar
3 st. förgyllda,
Utrop:
100 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 mars 2004
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/3 22:01:13
1
100 kr
7/3 12:22:10
2
200 kr
7/3 16:09:42
3
200 kr
8/3 15:06:00
4
500 kr
8/3 15:10:34
5
300 kr
8/3 15:15:42
5
350 kr
8/3 15:41:24
1
500 kr
8/3 15:48:18
1
550 kr
8/3 15:58:43
6
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgyllda guldfärgad guldfärgade gyllene ramar
-
4197 Hänglås
2 st, antika, järn, med nyckel. Längd: 17-20 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:21
-
4198 Hänglås
3 st, antika, med nycklar
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:22
-
4190 Hänglås
Antikt, järn. Med nyckel, Längd: 26 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05
-
4200 Hänglås
modell äldre, metall, med nyckell. 16 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:28
-
4195 LÃ¥s
1700-tal, Järn. Längd: 22 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:18
-
5193 Pipställ
1950-tal, + 1 pipa. Längd: 16 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:41
*
Ramar
nr 303 3346
Ramar
3 st. förgyllda,
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 8 mars 2004 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/3 22:01:13 | 1 | 100 kr |
7/3 12:22:10 | 2 | 200 kr |
7/3 16:09:42 | 3 | 200 kr |
8/3 15:06:00 | 4 | 500 kr |
8/3 15:10:34 | 5 | 300 kr |
8/3 15:15:42 | 5 | 350 kr |
8/3 15:41:24 | 1 | 500 kr |
8/3 15:48:18 | 1 | 550 kr |
8/3 15:58:43 | 6 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgyllda guldfärgad guldfärgade gyllene ramar
-
4197 Hänglås
2 st, antika, järn, med nyckel. Längd: 17-20 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:21 -
4198 Hänglås
3 st, antika, med nycklar
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:22 -
4190 Hänglås
Antikt, järn. Med nyckel, Längd: 26 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05
-
4200 Hänglås
modell äldre, metall, med nyckell. 16 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:28 -
4195 LÃ¥s
1700-tal, Järn. Längd: 22 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:18 -
5193 Pipställ
1950-tal, + 1 pipa. Längd: 16 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:41